You are currently viewing قالیشویی هشتگرد

قالیشویی هشتگرد

خدمات قالیشویی هشتگرد

در این مقاله می‌خواهیم در مورد قالیشویی و خدمات آن با شما صحبت کنیم. یکی از مهم ترین اجزای خانه‌های هر ایرانی، فرش است، در گذشته شست‌‎وشوی فرش های دستی و ماشینی در منزل و به روش سنتی انجام می‌گرفت، اما اکنون برای انجام این کار قالیشویی‌های زیادی خدمات ارائه می‌دهند، در حال حاضر انتخاب یک قالیشویی خوب از اهمیت زیادی برخوردار است که در ادامه نکاتی در این زمینه بازگو می‌کنیم.

قالیشویی هشتگرد یکی از خدمات ضروری برای ساکنان این شهر است. فرش‌ها از جمله وسایل ضروری هر خانه‌ ای هستند و باید به طور مرتب شسته شوند تا زیبایی و کیفیت خود را حفظ کنند. قالیشویی هشتگرد خدمات مختلفی را در زمینه شستشوی فرش ارائه می‌دهد که در این مقاله به بررسی آن ها می پردازیم.

بهترین قالیشویی هشتگرد
بهترین قالیشویی هشتگرد

ویژگی های قالیشویی در هشتگرد

در قالیشویی‌های برند، فرش‌های ماشینی و دستباف به صورت جداگانه شسته می‌شوند، این کار به این دلیل انجام می‌شود تا فرش‌های دستباف به دلیل رنگ آمیزی خاص، رنگ پس ندهند و الیاف خاص این فرش ها آسیب نبینند. با وجود اینکه یک قالیشویی به پیشرفته ترین تجهیزات هم مجهز باشد، بازهم باید زیر نظر کارشناس استفاده شود. معمولاً قالیشویی‌های معتبر قبل از شروع شست‌وشوی فرش یک کارشناس را به محل اعزام می‌کنند تا بافت، رنگ و جنس فرش را بررسی کند. سپس کارشناس با در نظر گرفتن این ویژگی‌ها مشخص می‌کند که کدام روش شست‌وشو و کدام شوینده برای تمیز کردن فرش مناسب است.

همچنین کارشناس با بررسی فرش در صورت نیاز، فرش‌های تعمیری را مشخص می‌کند و برای تعمیرات مشخص می‌کند. حداکثر زمانی که برای تحویل گرفتن فرش از هنگام تماس با قالیشویی تا وقت تحویل طول می‌کشد، 2 روز می‌باشد و پس از این بازه زمانی، مشتری می‌تواند فرش‌های خود را به صورت کاور شده تحویل بگیرد. رعایت شئونات اسلامی در هنگام شستشوی قالی برای همه افراد از اهمیت زیادی دارد؛ بنابراین در مراکز معتبر و برند شستشو با آب تمیز و پاک انجام می‌شود، با این وجود در مصرف آب شهری و بیت المال نیز صرفه جویی می شود.

قالیشویی‌های برند و معتبر، قبل از اینکه فرش‌های کهنه و پوسیده را بشویند، مشتری را از سلامت فرش آگاه می‌کنند و سپس با رضایت مشتری و بازگو کردن برخی نکات مورد نیاز، اقدام به شست‌وشو کرده و در صورت آسیب به فرش، آن را ترمیم می‌کنند. نمیشود گفت تمامی قالیشویی‌هایی که قیمت پایینی دارند، خدمات خوبی به مشتری می‌دهند. یک سری ویژگی‌ها مدنظر هر قالیشویی است که بر طبق آن قیمت گذاری انجام می‌شود. برای دریافت خدمات قالیشویی در فشند با کارخانه قالیشویی کردان تماس بگیرید کارخانه قالیشویی کردان بهترین قالیشویی در فشند می باشد.

خدمات قالیشویی هشتگرد
خدمات قالیشویی هشتگرد

شست‌وشو فرش در قالیشویی هشتگرد

در حال حاضر شست‌وشوی فرش‌ها و قالی ها در قالیشویی‌های معتبر و برند، بر حسب متراژ و ابعاد آن‌ها محاسبه می‌شود، ضمن اینکه اتحادیه قالیشویان، شش ماه یکبار قیمت مصوب و رسمی را در اختیار مراکز مختلف قالیشویی که معتبر و برند هستند، قرار می‌دهد و با وجود قیمت مصوب همه آن‌ها موظف به رعایت آن می‌باشند، با توجه به اینکه موردی همچون مبلغ توافقی هم وجود دارد که موجب این می‌شود تا قیمت درج شده با قیمت واقعی مصوب شده تفاوت داشته باشد.

شست‌وشوی سنتی و مدرن با هم در قالیشویی هشتگرد

امروزه با دست یابی و آگاهی به علم شستشو و نحوه صحیح شست‌وشوی فرش‌های متخلف از نظر جنس، رنگ و الیاف داخل آن، روش‌های متفاوتی برای شست‌وشوی هر فرش با ویژگی‌های متفاوت به وجود آمده. تصور برخی از افراد بر این است که قالیشویی می‌تواند خوب باشد، که از روش‌های مدرن و مکانیزه استفاده نکند. در صورتی که استفاده از روش‌های مدرن و مکانیزه در کنار روش‌های سنتی، از ویژگی‌های یک قالیشویی خوب، معتبر و برند است. قالیشویی تهراندشت زیر نظر کارخانه قالیشویی خدمات رسانی می کند. برای دریافت خدمات قالیشویی در تهراندشت با ما در تماس باشید.

بهترین زمان برای شستشوی فرش‌ ها در قالیشویی هشتگرد

با توجه به تجربه قالیشویی‌های قدیمی، برند و معتبر، تابستان بهترین زمان برای شست‌وشوی فرش‌ها است. آب و هوا در تابستان بسیار گرم است و نور خورشید به شدت می‌تابد. گرمای زیاد نور خورشید در تابستان، باعث می‌شود تا رطوبت و آب موجود در الیاف فرش که به دلیل شست‌وشو در آن‌ها مانده است، سریع تر خشک شود و هیچ رطوبتی در آن‌ها نگذارد.
قالیشویی هشتگرد در کردان کرج یکی از بهترین برند‌های قالیشویی در کشور می‌باشد که از تمامی نکات گفته شده پیروی می‌کند.

قیمت قالیشویی در هشتگرد

قیمت خدمات قالیشویی در هشتگرد بستگی به عوامل زیر دارد:

نوع و جنس فرش

مهم‌ترین عاملی که بر قیمت شست‌وشوی فرش تاثیر می‌گذارد نوع فرش و جنس آن است. فرش‌هایی که تراکم بافت ریزتری دارند و متراکم‌تر هستند در قالیشویی باید با دقت بیشتری شسته شوند. همچنین در شست‌وشوی فرش دستباف باید به نوع الیاف و بافت آن توجه کرد، به همین خاطر نسبت به شست‌وشوی فرش ماشینی زمان بیشتری می‌برد. شست‌وشوی فرش ابریشم و شست‌وشوی فرش گل ابریشم و انواع دیگر فرش نفیس نیز به دلیل ترکیب رنگ‌ها و تراکم نخ‌ها به مهارت بیشتر و شوینده‌های متفاوتی احتیاج دارند تا کیفیت‌شان را از دست ندهند. اعلاشویی فرش دستباف توسط کارخانه قالیشویی کردان قابل انجام می باشد. در صورت نیاز به خدمات اعلاشویی فرش با کارخانه قالیشویی کردان تماس بگیرید.

قیمت قالیشویی هشتگرد
قیمت قالیشویی هشتگرد

اندازه فرش

دومین عاملی که بر قیمت شست‌وشوی فرش تاثیر دارد، ابعاد و اندازه فرش است. نرخ اتحادیه قالیشویی براساس هر یک متر مربع فرش محاسبه می‌شود. بنابراین برای شست‌وشوی فرش 12 متری، نرخ قالیشویی اعلام شده را باید ضرب در 12 کنید. بنابراین واضح است که هرچه ابعاد و اندازه‌ فرش بزرگتر باشد، هزینه شست‌وشوی فرش هم بیشتر خواهد بود، و هزینه بیشتری هم بابت قالیشویی خواهید پرداخت.

تعمیرات فرش

اغلب قالیشویی‌ها در کنار شست‌وشوی فرش خدمات تعمیرات فرش را نیز انجام می‌دهند. به عنوان مثال اگر فرش شما نیاز به پرزگیری فرش، ریشه بافی فرش، ریشه‌ زنی فرش، شیرازه دوزی فرش، چرم دوزی فرش، ترمیم سوختگی فرش، ترمیم پارگی فرش، رفوگری فرش‌ و پرداخت داشته باشد، می‌توانید علاوه‌بر سفارش شستشوی فرش به یک قالیشویی خوب، سفارش تعمیرات فرش هم بدهید. لازم به ذکر است درخواست تعمیرات فرش بر هزینه قالیشویی می‌افزاید.

انواع روش های شستشو

بعضی وقتها لکه‌های چربی، چای و… فرش را کثیف می‌کنند و لکه زدایی فرش و قالی نیز به آسانی انجام نمی‌شود. به خصوص اگر بچه‌دار باشید و رنگ فرش هم روشن باشد، قالیشویی کاری سخت‌تر از پیش خواهد بود. از بین بردن لکه فرش نیازمند سفارش اعلاشویی فرش است که در این حالت از مواد شوینده مخصوصی استفاده می‌شود که باید با دقت زیادی به کار برده شوند. از این رو شست‌وشوی فرش با سفارش اعلاشویی، لکه بری فرش و رنگ برداری فرش بر هزینه قالیشویی تاثیر دارد و آن را افزایش میدهد. شستشو مبل در محل از خدمات تخصصی کارخانه قالیشویی کردان می باشد. برای دریافت خدمات مبل شویی در محل با ما در تماس باشید.

فرش عضو جدایی ناپذیر خانه‌های ایرانی است. رسیدگی و مراقبت از آن‌ها هم نکات و ویژگی‎‌های خاصی دارد. شست‌وشوی ان‌ها از ویژگی‌های مهم مراقبت از فرش‌ها است. انتخاب درست قالیشویی برای شست‌وشوی فرش‌ها بسیار مهم است؛ بنابراین شما میتوانید با خیالی آسوده قالیشویی هشتگرد را برای شستشوی فرش‌های خود انتخاب کنید.

قالیشویی در هشتگرد
قالیشویی در هشتگرد

قالیشویی در هشتگرد

قالیشویی هشتگرد از مواد شوینده و تجهیزات پیشرفته برای شستشوی فرش‌ها استفاده می‌کند. این امر باعث می‌شود که فرش‌ها به بهترین شکل ممکن شسته شوند و آسیبی به آنها وارد نشود. قالیشویی هشتگرد در سراسر هشتگرد خدمات خود را ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با تماس با این قالیشویی، سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات آن بهره‌مند شوید. از اینکه تا انتهای مقاله با ما همراه بودید، سپاسگزاریم.

قیمت خدمات قالیشویی هشتگرد به چه صورت می باشد؟

قیمت خدمات قالیشویی در هشتگرد بستگی به نوع و جنس فرش و اندازه فرش و تعمیرات فرش و انواع روش های شستشو دارد برای کسب اطلاعات بیشتر با قالیشویی کردان بهترین قالیشویی در هشتگرد تماس بگیرید.

شستشوی فرش در قالیشویی هشتگرد به چه صورت می باشد؟

شستشوی فرش با استفاده از روش‌های مدرن و مکانیزه در کنار روش‌های سنتی، از ویژگی‌های یک قالیشویی خوب، معتبر و برند مانند قالیشویی کردان بهترین قالیشویی در هشتگرد می باشد.

4.5/5 - (8 امتیاز)

این پست دارای یک نظر است

  1. Avatar
    helia rad

    من از خدمات رفوگریشون استفاده کردم خوب انجام دادن

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.