You are currently viewing قالیشویی فشند

قالیشویی فشند

خدمات قالیشویی فشند

موضوعی که در مقاله امروز قصد پرداختن به آن را داریم، قالیشویی فشند است. پس لطفاً تا انتهای مطلب ما را همراهی بفرمایید. چرا شستشوی فرش امر مهمی است؟ همه ما می دانیم که یکی از ملزومات خانه های ایرانیان فرش است؛ چرا که ارزش زیادی از لحاظ مادی و هنری دارد و نشانه فرهنگ و اصالت تاریخی ایرانیان است. پس باید از این وسیله به خوبی نگهداری کنیم. شستشوی اصولی و صحیح فرش ها یکی از موارد مهمی است که بانوان خانه‌دار اهمیت زیادی برای آن قائل هستند. در زمان های گذشته این کار در منزل و با کمک تمام اعضای خانواده انجام میشد.

اما در دنیای امروز با پیشرفت و گسترش تکنولوژی های مختلف، تجهیزات قالیشویی نیز پیشرفت زیادی داشته اند و موسسات معتبری در این زمینه فعالیت خود را شروع کرده‌اند. ما در این مقاله میخواهیم شما را با مرکز قالیشویی فشند که یکی از با سابقه ترین و معتبرترین مراکز قالیشویی است، آشنا کرده تا برای همیشه بابت شستشوی فرش های منزل خود به آن مراجعه کرده و با خاطری آسوده خدمات خود را به مرکز قالیشویی فشند بسپارید. با ما باشید تا در ادامه مطلب در رابطه با ویژگی های این موسسه بیشتر برایتان توضیح دهیم.

ویژگی های قالیشویی فشند

این موسسه به دلیل داشتن ویژگی های مثبت زیاد، مشتریان فراوانی را جذب خود کرده و موفق شده رضایت آنها را فراهم نماید. یکی از مهمترین خصوصیات قالیشویی فشند داشتن سابقه و تجربه مفید است. این موضوع سبب شده تا اعتبار و خوش‌نامی زیادی را داشته باشد. حال ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که این اعتبار را چگونه کسب کرده است؟ نظم و خوش قولی و داشتن تعهد کاری یکی از عواملی بوده که سبب شده قالیشویی فشند از میان همه موسسات قالیشویی به یکی از معتبرترین آنها تبدیل شده باشد.

همچنین اگر شستشوی فرش های منزل خود را به این موسسه بسپارید، خواهید دید که تا چه میزان در زمان صرفه جویی می شود. در مرکز قالیشویی فشند میتوانید ظرف مدت نهایتاً ۷۲ساعت فرش های خود را به صورت شسته شده و مرتب تحویل بگیرید. در ضمن این مرکز با نازل‌ترین قیمت خدمات شستشوی فرش را برای شما انجام می دهد. قالیشویی هشتگرد زیر نظر کارخانه قالیشویی کردان ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی با کیفیت بالا در هشتگرد می باشد برای دریافت خدمات قالیشویی در هشتگرد با ما در تماس باشید.

خدمات قالیشویی فشند
خدمات قالیشویی فشند

همچنین استفاده از پرسنل متخصص و متعهد با وجدان کاری بالا، سبب شده تا برخورد آنها با مشتریان گرامی بسیار مناسب باشد و رضایت آنها را فراهم نماید. ضمن اینکه مرکز زیر نظر اتحادیه قالیشویان فعالیت داشته و نرخ های آن متناسب با نرخ رسمی اتحادیه است. لذا هیچگونه هزینه اضافی از مشتری دریافت نمی گردد. این موضوع سبب شده تا افرادی که حساسیت بیشتری در این زمینه دارند، با دید بهتر با موسسه قالیشویی فشند ارتباط برقرار کنند. ضمناً در مرکز قالیشویی فشنگ علاوه بر شستشوی فرش ها خدمات متنوع دیگری مثل شستشوی مبل، موکت، پرده، چادر ماشین و… و نیز خدماتی نظیر ترمیم و رفوگری فرش، ریشه زنی، قلم زنی ارائه می گردد.

مرکز قالیشویی فشند از به روزترین و مجهزترین دستگاه ها استفاده کرده و بهترین شوینده ها را به کار می گیرد تا هیچ گونه صدمه ای به بافت فرش ها وارد نشود. برای دریافت خدمات قالیشویی چندار با کارخانه قالیشویی کردان در تماس باشید. کارخانه قالیشویی کردان ارائه دهنده خدمات شستشو انواع فرش ها و قالی های دستباف و ماشینی با جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات می باشد.

روش های شستشوی فرش در قالیشویی فشند

همانطور که گفتیم در این مرکز فرش ها به کمک دستگاه های مدرن و نیروی انسانی مجرب و با مواد شوینده درجه یک شسته شده و کارشناسان کنترل کیفیت نیز بعد از شستشو آن‌ها را بررسی می‌کنند تا اگر مطابق با استانداردها و معیارهای قالیشویی نباشد، فرآیند شستشو مجدد تکرار گردد. اما به صورت کلی روشهای شستن فرش به چند دسته تقسیم می شود:

روش سنتی

این روش در واقع همان روش قدیمی شستشوی فرش در حیاط منزل یا در پشت بام خانه است که برخی از موسسات نیز همچنان از این روش استفاده می کنند. اما با توجه به گسترش فرهنگ آپارتمان نشینی امروزه این روش تقریبا منسوخ شده است و اکثر افراد تمایل دارند تا فرش های خود را به یک مرکز قالیشویی معتبر بسپارند.

روش نیمه اتوماتیک

این روش نیز همانطور که از نام آن پیداست نیمی از مراحل شستشوی فرش توسط دستگاه انجام می‌شود و نیم آن از طریق نیروی انسانی. به این ترتیب که بعضی از کارها توسط دستگاه ها انجام شده و برای کارهایی نظیر جابجایی فرش و یا مراحل اتوکشی نهایی، از نیروی انسانی کمک گرفته می شود.

روش تمام اتوماتیک

در این روش که به روش مکانیزه نیز شهرت دارد، همه مراحل شستشو توسط ماشین صورت گرفته و افراد دخالتی در فرآیند شستشو ندارند. شستشو مبل در محل از خدمات تخصصی کارخانه قالیشویی کردان می باشد. جهت دریافت خدمات مبل شویی با ما تماس بگیرید.

مزایای قالیشویی فشند

بد نیست بدانید که در مرکز قالیشویی فشند علاوه بر صرفه جویی در زمان از مصرف بی رویه آب نیز جلوگیری می گردد؛ زیرا این موسسه برای شستشوی فرش ها از آب چاه استفاده کرده تا ضمن رعایت شئونات اسلامی و شستشوی شرعی، در مصرف آب نیز صرفه جویی گردد. ضمناً مزیت دیگر قالیشویی فشند صرفه جویی در زمان است. متخصصان مجرب سعی میکنند در اسرع وقت فرش های شما را به صورت تا شده و مرتب تحویلتان دهند.

همچنین موسسه قالیشویی فشند، ارائه کننده ضمانت نامه کتبی است. زمانی که شما فرش هایتان را جهت شستشو به این مرکز می‌سپارید، رسید آن را تحویل میگیرید که در این رسید همه مشخصات فرش ها درج شده است. در نتیجه بعد از انجام فرایند شستشو و تحویل گرفتن فرش ها، در صورت صدمه دیدگی احتمالی، همه مسئولیت بر عهده مرکز قالیشویی خواهد بود. در صورت نیاز به خدمات اعلاشویی فرش دستباف با کارخانه قالیشویی کردان تماس بگیرید. کارخانه قالیشویی کردان ارائه دهنده خدمات اعلاشویی فرش می باشد.

هزینه قالیشویی فشند
هزینه قالیشویی فشند

هزینه قالیشویی فشند

در این مرکز به دلیل اینکه خدمات متفاوتی ارائه می‌شود و همچنین این خدمات دارای درجه بندی های مختلف هستند، طبیعتاً هزینه ها نیز متفاوت است. لذا شما برای آگاهی یافتن از قیمت های دقیق باید با مرکز قالیشویی فشند تماس حاصل نموده و در رابطه با جنس و تعداد فرش های مورد نظرتان، اطلاعات لازم را به کارشناسان بدهید و آنها نیز میزان هزینه دقیق را به شما خواهند گفت. ما این اطمینان را به شما می دهیم که با توجه به اینکه مرکز قالیشویی فشند زیر نظر اتحادیه قالیشویان کار میکند، شما می توانید با قیمتی منصفانه و منطقی از خدمات قالیشویی فشند استفاده نمایید.

مجموعه قالیشویی فشند با چندین سال تخصص و تجربه در خدمت شما همشهریان گرامی بوده و ما این تضمین را به شما می دهیم که اگر فقط یکبار از این موسسه کمک بگیرید، برای همیشه تبدیل به مشتری دائمی آن خواهید شد. به گونه‌ای که مرکز قالیشویی فشند را به تمام دوستان و آشنایان خود معرفی می کنید. در این مرکز با شستشوی اصولی فرش ها، همه ناپاکی ها و آلودگی ها از روی آن پاک شده و علاوه بر تمیزی، دوام فرش های شما را تضمین می کند. ضمناً برای فرش های دستباف نیز که تار و پود ظریفتری داشته و دارای حساسیت بیشتری هستند، از مواد شوینده ملایم‌تر استفاده می‌کنند تا به هیچ وجه آسیبی به بافت فرش وارد نگردد. جهت دریافت خدمات رفوگری فرش‌ با کارخانه قالیشویی کردان در تماس باشید. کارخانه قالیشویی کردان ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی و رفوگری فرش با قیمت مناسب می باشد.

قالیشویی در فشند

در این مقاله در مورد قالیشویی فشند ویژگی ها و مزایای آن صحبت کردیم و در رابطه با روش های شستشوی فرش نیز مطالبی را عنوان نمودیم. در پایان نیز به میزان هزینه شستشوی فرش در قالیشویی فشند اشاره کرده و موارد لازم را در رابطه با آن عنوان نموده ایم. امیدواریم از این مقاله بهره کافی را برده باشید. از توجه شما، نهایت سپاس را داریم. قالیشویی فشند به عنوان یکی از مجهزترین و بهترین قالیشویی ها در فشند آماده خدمات رسانی به همشهریان عزیز است. همین حالا با ما تماس بگیرید و قالی یا مبل های خود را به ما بسپارید تا در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت به شما تحویل دهیم.

بهترین و ارزان ترین قالیشویی فشند کدام قالیشویی می باشد؟

کارخانه قالیشویی کردان بهترین قالیشویی فشند می باشد. جهت دریافت انواع خدمات قالیشویی در فشند با کیفیت بالا با ما تماس بگیرید.

قالیشویی فشند چه ویژگی های دارد؟

قالیشویی فشند به دلیل داشتن ویژگی های مثبت زیاد، مشتریان فراوانی را جذب خود کرده و موفق شده رضایت آنها را فراهم نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر این مقاله را مطالعه نمایید.

5/5 - (6 امتیاز)

این پست دارای 3 نظر است

  1. Avatar
    سودابه میری

    از قالیشویی کردان برای خدمات و قیمت خوبشون سپاسگزارم. کار شستشوی مبل را در منزل انجام دادن و راضی بودم.

  2. Avatar
    هادی احمدزاده

    سلام.برای فشند هزینه ایاب ذهاب به چه صورته؟

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.