You are currently viewing اعلاشویی فرش دستباف

اعلاشویی فرش دستباف

خدمات اعلاشویی فرش دستباف

وجود فرش‌های دستباف در اسباب و اثاثیه خانه برای ما ایرانیان از اهمیت بالایی برخوردار بوده و همیشه پای ثابت تمام خانه‌ها است. فرش‌های دستباف ارزش زیادی دارند و معمولا در مقایسه با فرش‌های ماشینی، از قیمت‌ بالایی برخوردارند. در هنگام شست‌وشوی فرش‌های دستباف باید نکاتی رعایت شود تا فرش به خوبی و بدون ایجاد هیچ آسیبی شسته‌ شود. هنگامی که فرش‌های دستباف با رعایت تمام موازین و اصول و قواعد خاص شسته شود و در فرایند شست‌وشو از مواد شوینده مناسب و با کیفیت استفاده گردد، به آن اعلاشویی فرش‌های دستباف گفته می‌شود.

همانطور که گفته شد، فرش‌های دستباف ارزش زیادی دارند و شست‌وشوی آن‌ها باید زیر نظر متخصصینوفرش‌شویی انجام شود.
فرش‌های دستباف یکی از مهم‌ترین کالاهایی هستند که جز اصالت و فرهنگ ایرانی در سراسر جهان محسوب می‌شود و همه مردم جهان فرش‌های دستباف ایرانی را می‌شناسند. طرح و رنگ و کیفیتی که این فرش‌ها دارند سبب شده تا قیمت بالایی داشته باشند. امروز در این مقاله قصد داریم درمورد اعلاشویی فرش‌ دستباف، نکاتی را به شما ارائه دهیم، برای کسب آگاهی بیشتر در این باره تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

انواع فرش‌های دستباف

یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید حین شست‌وشوی فرش‌ به آن دقت کنید، نوع فرش‌ها می‌باشد. در حین شست‌وشو اگر به رنگ‌ها توجه کافی نشود، بعد از شست‌وشو و برخورد نامناسب مواد شوینده با فرش ممکن است شاهد ترکیب شدن رنگ‌ها با همدیگر شوید. این یکی از هزارن نکته‌ای است که در هنگام اعلاشویی فرش‌های دستباف به آن توجه زیادی می‌شود.

برای درک این موضوع کافیست که بخش‌های رنگی فرش مخصوصا رنگ‌های تیره را بایک پارچه سفید مرطوب امتحان شود. در اعلاشویی فرش‌های دستباف قبل از شست‌وشوی فرش‌های دستباف، از این نکته استفاده می‌شود. به این صورت که ابتدا یک پارچه سفید کتان را برداشته و آن را مرطوب کرده سپس روی قسمت‌های تیره فرش دستباف قرار داده، اگر رنگ فرش به پارچه کتان منتقل شد، هنگام شست‌وشوی فرش‌ باید دقت زیادی به خرج دهید؛ زیرا با درصد زیاد احتمال ترکیب شدن رنگ‌ها بسیار بالاست.

در صورت نیاز به خدمات قالیشویی چندار با کارخانه قالیشویی کردان تماس بگیرید. کارخانه قالیشویی کردان بهترین قالیشویی در چندار می باشد. قالیشویی سهیلیه زیر نظر کارخانه قالیشویی کردان فعالیت می کند. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در سهیلیه با کارخانه قالیشویی کردان در تماس باشید.

هزینه اعلاشویی فرش دستباف
خدمات اعلاشویی فرش دستباف

نوع بافت فرش‌ها

نوع بافت در فرش‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر بافت فرش‌های شما فرسوده و قدیمی باشد، در هنگام شست‌وشوی فرش باید به شدت از آن مراقبت شود و زیر نظر متخصصین آن را بشویند تا بافت فرش باز نشود و به آن آسیبی نرسد. در اعلاشویی فرش‌های دستباف تمام نکات مورد نیاز رعایت می‌شود و از فرش‌ها به خوبی مراقبت می‌کنند. شست‌وشوی فرش‌ها به کمک آنزیم‌های کنترل شده، یک اصل بسیار مهم در اعلاشویی فرش‌های دستباف است. کارخانه قالیشویی کردان ارائه دهنده انواع خدمات اعلاشویی در قالیشویی فشند می باشد. جهت دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

تفاوت بین شست‌شوی فرش‌ها به صورت عادی و اعلاشویی

شست‌وشوی عادی فرش‌ها با اعلاشویی آن‌ها تفاوت زیادی دارد. اعلاشویی فرش‌ها با رعایت ریزترین نکات سعی بر یک شست‌وشوی عالی و خروجی بی‌نظیر خواهد بود، برعکس در یک شست‌وشوی عادی خیلی از نکات را رعایت نمی‌کنند و فرش‌ها را با استفاده از یک شوینده معمولی به همراه آب می‌شویند. در اعلاشویی فرش‌ها کوچک‌ترین و ریزترین لکه‌هایی که روی فرش وجود دارند از بین می‌روند و هیچ اثری از آن‌ به جا نمی‌ماند.

همچنین در اعلاشویی فرش‌ها به خوبی از فرش مراقبت می‌کنند و توجه دارند که به تاروپودهای فرش آسیبی نرسد و مواد شوینده به صورت کامل از فرش بیرون آمده باشد. این کار‌ها از قبیل کارهایی هستند که در شست‌شوی عادی زیاد به آن توجه نمی‌شود و تمام تمرکز روی شستن فرش‌ها با مواد معمولی است. کارخانه قالیشویی کردان بهترین قالیشویی هشتگرد ارائه دهنده خدمات اعلاشویی فرش با بالاترین کیفیت می باشد.

هنگامی که می‌خواهمد فرش‌ها را به صورت عادی بشویند، با تکان دادن کوچک و جزئی فرش، اعلام می‌کنند که فرش دارای گرد و غبار زیادی نیست و سپس شروع به شستن آن می‌کنند. اما در اعلاشویی فرش‌ها اگر مقدار بسیار کمی هم گرد و غبار وجود داشته باشد، تا هنگامی که آن مقدار کم به بیرون منتقل نشود فرش‌ها را خیس نکرده و نمی‌شویند؛ زیرا در شست‌وشوی اعلای فرش‌ها به این معتقد هستند کیفیت کار پایین می‌آید و گرد و غبار تا همیشه درون فرش باقی خواهد ماند.

پس در اعلاشویی فرش‌ها دقت زیادی وجود دارد و فرش‌ها را به خوبی می‌شویند. با توجه به نکاتی که گفته شد کیفیت کار در اعلاشویی نسبت به شست‌وشوی عادی فرش‌ها بسیار بالاست و مشتری از خروجی فرش خود از اعلاشویی نسبت به خروجی همان فرش از شست‌شوی عادی راضی‌تر خواهد بود از آن لذت بیشتری خواهد برد. اگر در خانه‌های خود فرش‌های دستباف دارید بهتر است برای شست‌وشوی آن‌ها از اعلاشویی‌ها استفاده کنید‌. رفوگری فرش‌ از خدمات تخصصی قالیشویی کردان در کنار اعلاشویی فرش می باشد. جهت دریافت خدمات با ما در تماس باشید.

مزیت اعلاشویی فرش دستباف

اغلب افراد فرش‎های خود را در خانه می‌شویند، اگرچه اینکار می‌تواند به افزایش طول عمر فرش‎ها و پاکیزه تر شدن آن‌ها کمک کند اما اگر به درستی انجام نشود با آسیب‌هایی همراه است. به همین دلیل بهتر است که برای شست‌وشوی فرش‎های دستباف خود حتما به قالیشویی‎ها مراجعه کرده و به روش اعلاشویی اقدام به شست‎وشوی آن‎ها کنید. شست‎وشوی فرش‎ها به روش اعلاشویی از مزیت‎های بالایی برخوردار است که در ادامه چند مورد از این مزیت‌ها را برای شما آورده‎ایم.

  • افزایش طول عمر فرش‌ها و دوام بیشتر آن‎ها در صورت استفاده مداوم
  • پاک کردن تمامی آلودگی‎ها و لکه‎های موجود روی سطح فرش یا سطح داخلی آن
  • زیباتر شدن فرش و ایجاد یک ظاهر زیبا برای خانه
  • ایجاد محیطی پاکیزه، سالم و زیبا در خانه
  • جلئگیری از ورود هرگونه میکروب به محیط خانه و جلوگیری از رشد قارچ‌ها و باکتری‎ها
  • از بین بردن بوی بد فرش
  • برجسته کردن رنگ‎های روشن فرش در جهت زیباتر شدن ‌آن
  • حذف تمامی لکه‌ها مانند چربی و سوختگی
  • از بین بردن تمامی کرک و خز حیوانات خانگی که روی آن ایجاد شده است.
خدمات اعلاشویی فرش دستباف
هزینه خدمات اعلاشویی فرش دستباف

قیمت اعلاشویی فرش دستباف

قیمت اعلاشوییی فرش‎ها چیزی است که اغلب توسط خود قالیشویی‎ها تعیین می‌شود و قیمت ثابتی ندارد؛ زیرا هرکدام از قالیشویی‎ها امکانات و خدمات ویژه‌ای را ارائه می‌دهند و با توجه به آن قیمت خود را تعیین کرده و به مشتری می‌گویند. به صورت کلی قیمت اعلاشویی فرش با توجه به مواردی مانند نوع شوینده، نوع و جنس فرش، میزان کثیفی فرش و خدماتی که بعد از شستن فرش ارائه می‌دهند بستگی دارد. شستشو مبل در محل توسط قالیشویی کردان با مناسب ترین قیمت قابل انجام می باشد. در صورت نیاز به خدمات شستشوی مبل و اعلاشویی فرش با ما در ارتباط باشید.

در شست‌وشوی اعلای فرش‎ها آب و مواد بیشتری نسبت به شست‌وشوی عادی فرش‎ها مصرف می‌شود به همین دلیل هزینه بیشتری را باید برای شست‌وشوی فرش‎ها با این روش بپردازید. در انتها شما می‎توانید با مراجعه به سایت قالیشویی کردان از خدمات ویژه‌ای برخوردار شوید و از آن لذت ببرید.

اعلاشویی فرش دستباف در قالیشویی کردان

شستن فرش‎ها به روش اعلاشویی بیشتر برای فرش‌های دستباف استفاده می‌شود. فرش‎های دستباف از ارزش بالایی میان تمام مردم برخوردارند و هنگام شستن آن باید از مواد و روش‌های خاص استفاده شود. اعلاشویی یکی از بهترین روش‌هایی است که می‎توانید فرش‎های دستباف خود را به کمک آن به خوبی و خیال آسوده بشویید. امیدواریم که مطالب آورده شده در این مقاله به شما در جهت شناخت اعلاشویی فرش‎های دستباف کمک کرده باشد. قالیشویی کمالشهر زیر نظر کارخانه قالیشویی کردان خدمات اعلاشویی فرش را با کیفیت بالا انجام می دهد برای دریافت خدمات با ما در تماس باشید. از اینکه تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم.

برای دریافت خدمات اعلاشویی فرش دستباف با کجا تماس بگیریم؟

در صورت نیاز به خدمات اعلاشویی فرش دستباف با کارخانه قالیشویی کردان تماس بگیرید.

هزینه خدمات اعلاشویی فرش دستباف چقدر می باشد؟

برای استعلام قیمت خدمات اعلاشویی فرش دستباف با قالیشویی کردان در تماس باشید تا کارشناسان مجموعه شما را راهنمایی کنند.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.